ادوب ایلاستریتر Adobe illustrator

یکشنبه 29 مرداد 1396 ساعت 21:10

ادوب ایلاستریتر


نرم افزام


این نرم‌افزار با ابزار طراحی جهت خلق آثار برداری و افکت های گرافیکی به همراه قلم‌موها (Brush) و بعلاوه افکت‌ها و فیلترهای گرافیکی و ابزار کنترل رنگ به همراه محیط سازگار با فتوشاپ و سایر محصولات ادوب در اختیار طراحان است.
نرم‌افزار Adobe illustrator CS6 یکی از قدرتمندترین نرم‌افزارهای طراحی و ویرایش به صورت برداری می‌باشد، که کار کردن با آن مشابه کار کردن با نرم‌افزارهایی پیکسلی مانند فتوشاپ است. این نرم‌افزار ابزار طراحی قدرتمند جهت خلق آثار وکتور و افکت‌های گرافیکی به همراه براش Brush های متفاوت و ابزار کنترل رنگ که در این نسخه کامل‌تر شده به همراه محیط سازگار با فتوشاپ و سایر محصولات ادوب Adobe را در اختیار طراحان قرار می‌دهد.  پایه و اساس کار این نرم افزار بر روی تصاویر برداری Vector است. اکثرا از این نرم افزار برای رسم تصاویر، کارتون‌ها، نمودارها، چارت‌ها و لوگو‌ها استفاده می‌کنند. محیط این نرم‌افزار شبیه به محیط نرم افزار فتوشاپ است بسیاری از پنل‌ها، منوها، ابزارها، فیلترها و … همان چیزی است که در فتوشاپ استفاده شده با این تفاوت که ایلاستریتر برای کار بر روی تصاویر برداری است.
ایلاستریتر Illustrator در مقایسه با نرم افزارهای گرافیکی پیکسلی برتری محسوسی نیز در استفاده از معادلات ریاضی دارد که این ویژگی باعث می‌شود وکتورها قابلیت انعطاف‌پذیری بیشتری داشته باشند.


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.