خودتان آستین‌ها را بالا زده‌اید ولی کارها مطابق با انتظار پیش نمی‌روند

دوشنبه 9 مرداد 1396 ساعت 18:15

به این نتیجه رسیده‌اید که توسعه نرم‌افزار تحت وب را شخصا انجام دهید و با نصب یک سیستم مدیریت محتوا شروع کرده‌اید ولی کارها مطابق با انتظار پیش نمی‌روند.

  پس از بررسی راه‌کارهای موجود به این نتیجه رسیده‌اید که کار، کار خودتان است. آستین‌ها را بالا زده‌اید و سعی در طراحی و توسعه نرم‌افزار تحت وب در سازمان یا شرکت خود دارید. نباید آنقدرها هم سخت باشد مخصوصاً اگر دانش و تجربه‌ای هم در این زمینه داشته باشید. نصب آخرین نسخه از یک سیستم مدیریت محتوای متن باز به همراه یک پوسته رایگان زیبا و جذاب حداقل‌ها را برای شما فراهم خواهد کرد. نصب چند افزونه و پلاگین شناخته شده نیز، برنامه بعدی شما برای افزودن قابلیت‌های رایج است. خیلی زود نرم‌افزار تحت وبی خواهید داشت که کارتان را راه می‌اندازد. ولی آن شاهنامه است که آخرش خوش است و این، تازه شروع ماجرا است.

پس از مدتی نیاز به قابلیت‌هایی دارید که افزونه نصب شده از تامین آن ناتوان است. سعی در تغییر افزونه دارید ولی این مشکلی را حل نخواهد کرد. دست بردن در کد افزونه نیز مشکلات خاص خود را دارد. مهم تر از همه اینکه به روز رسانی های آتی آن را از دست خواهید داد. با چند نفر مشورت می‌کنید و کم کم به این نتیجه می‌رسید که راه را اشتباه آمده‌اید.
اطلاعات بیشتر:
goo.gl/FjF359

https://www.narmafzam.com/problem/you-are-developing-by-yourself-but-things-do-not-go-as-expected

وب سایت اینترنتی:
www.narmafzam.com
#مشکل #narmafzam


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.