وب از فریم‌ورک‌ها و کتابخانه‌های متعددی تشکیل شده است. وظیفه بوور آسان سازی مدیریت بسته‌های نرم‌افزاری است.

شنبه 7 مرداد 1396 ساعت 22:28
وب از فریم‌ورک‌ها و کتابخانه‌های متعددی تشکیل شده است. وظیفه بوور آسان سازی مدیریت بسته‌های نرم‌افزاری است.
مدیریت بسته‌های نرم‌افزاری مشابه آنچه در کامپوزر برای پی‌اچ‌پی و ان‌پی‌ام برای نود‌جی‌اس می‌بینیم، تبدیل به ابزارهای ضروری برای هر چه ساده‌تر کردن زندگی یک توسعه‌دهنده شده‌اند. یک مدیر بسته‌های نرم‌افزاری وسیله‌ای است برای پیگیری آنچه شما نصب کرده‌اید و همچنین برای نصب به روزرسانی‌ها و بسته‌های جدید.  
این ابزارها همچنین وابستگی‌های بین بسته‌های نرم‌افزاری را بررسی و در صورت لزوم اقدام به نصب آن وابستگی‌ها پیش از نصب بسته نرم‌افزاری منتخب می‌کنند تا شرایط استفاده از بسته نرم‌افزار به طور کامل فراهم باشد.
بوور یک مدیر بسته‌های نرم‌افزاری برای توسعه تحت وب است. Bower یک راه‌حل فراگیر و عمومی برای مشکل مدیریت بسته‌های نرم‌افزاری فرانت اند Frontend است. بوور Bower مدل وابستگی بسته‌های نرم‌افزاری را از طریق یک واسط برنامه نویسی API ارائه می‌کند که می‌تواند به وسیله مجموعه وابستگی‌های نرم‌افزاری مورد استفاده قرار گیرد.
بوور Bower بر بستر گیت Git اجرا می‌شود و مستقل از بسته است. یک کامپوننت نرم‌افزاری بسته‌بندی شده، ممکن است از انواع مختلفی از ‌Asset ها تشکیل شده باشد و از انواع مختلفی از ترانسپورت‌ها Transport استفاده کند.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.